Aplikacja

Żyjemy coraz szybciej. Chcemy wiedzieć coraz więcej. Rozwój smart technologii umożliwia nam poruszanie się w internetowej przestrzeni, gwarantując szereg praktycznych rozwiązań na wielu płaszczyznach działania. Jednym z takich rozwiązań są aplikacje mobilne.


NAVIPET to aplikacja mobilna dedykowana w całości uczestnikom rynku zoologicznego. Narzędzie to ułatwi szybkie dotarcie z informacją nie tylko do właścicieli sklepów zoologicznych, lecznic weterynaryjnych czy salonów groomerskich, ale także do klienta detalicznego. Aplikacja, pozwala również na promocję produktów i usług, obsługę targów, imprez zoologicznych, wykładów czy szkoleń branżowych.

Wybrane moduły aplikacji:

Transmisja wideo
Moduł transmisji wideo umożliwia zainteresowanym uczestnictwo on-line w wydarzeniach branżowych takich jak targi, wystawy, konferencje. Dzięki NAVIPET możesz być na bieżąco
ze wszystkimi nowościami produktowymi oraz aktualnymi promocjami.

Plan obiektu
Dzięki NAVIPET poznasz plan obiektu i szybko odnajdziesz interesującą Cię firmę, lub producenta biorącego udział w każdym wydarzeniu obsługiwanym przez aplikację NAVIPET.

Uczestnicy
Tutaj znajdziesz kompletną listę uczestników wraz z opisem i lokalizacją miejsca oraz
z informacją o osobie do kontaktu, odpowiedzialnej za sprzedaż. Dzięki tej opcji będziesz mógł nawiązywać kontakty, wymienić wirtualne wizytówki, umawiać się na spotkania lub czatować z wybraną osobą.

Kod QR
To indywidualny kod dostępu. To Twój osobisty klucz, umożliwiający uczestnictwo w konkursach oraz wszystkich innym wydarzeniach towarzyszących targom, wystawom
czy konferencjom obsługiwanym przez NAVIPET.

Wizytówki
Pobierając aplikację możesz uzupełnić swój profil. Zostanie wtedy automatycznie stworzona Twoja wirtualna wizytówka, która pozwoli Ci na szybkie zebranie interesujących Cię kontaktów oraz ich wymianę.

Umów spotkanie
To idealne rozwiązanie dla firm i ich klientów biznesowych czy detalicznych. Możesz umówić się na osobiste spotkanie z interesującą Cię osobą lub przedstawicielem firmy.

Wall
Dziel się swoją opinią, bierz udział w dyskusji.

Agenda wydarzeń i szkoleń
W przypadku konferencji, wykładów czy szkoleń branżowych możesz zarezerwować swój udział na wybranym wykładzie lub szkoleniu.

Lista prelegentów
Sprawdź listę prelegentów i wykładowców. Zobacz, kto, gdzie i kiedy ma swój wykład.

Aktualności
Bądź na bieżąco! Dzięki aktualnościom dowiesz się, co dzieje się w branży!

Powiadomienia
Ten moduł pozwala na szybką komunikację ze wszystkimi użytkownikami aplikacji. Powiadomienie możemy kierować do konkretnej grupy (właściciel sklepu, lekarz weterynarii, groomer czy też klient indywidualny).