Informator produktowy

PET MAGAZYN, to informator produktowy poświecony produktom, nowościom produktowym oraz wszelkim promocjom cenowym. Adresatami magazynu są hurtownie oraz właściciele sklepów zoologicznych. PET MAGAZYN będzie publikowany zarówno
w formie papierowej jak i elektronicznej. Łamy nowego magazynu, w całości oddajemy do dyspozycji producentom i usługodawcom. Zainteresowanym współpracą reklamodawcom oferujemy trzy wielkości modułów:

01. jeden moduł (1/3 strony w poziomie)
02. dwa moduły (połowa strony w poziomie)
03. trzy moduły (cała strona)

Duże powierzchnie w niskiej cenie, to oferta skierowana w szczególności do mniejszych producentów i firm rodzinnych, których ograniczone możliwości finansowe nie pozwalają na promocję i reklamę swoich produktów.

Na stronach PET MAGAZYNU będą również prezentowane opinie bezpośrednich użytkowników produktów, ekspertów i specjalistów, których głos może stanowić ważny czynnik wyboru i doboru produktów, tworzących ofertę sprzedażową sklepów.
To istotny element z punktu widzenia zatowarowania sklepu w kontekście zmieniających się trendów, oczekiwań i preferencji klienta indywidualnego.

To również miejsce w którym zainteresowani dowiedzą się o najważniejszych wydarzeniach oraz imprezach branżowych, które warto odwiedzić.