Promocje produktowe

Lubimy promocje i różnego rodzaju okazje cenowe. Wielkie Rabatowanie to akcja która po raz pierwszy pojawiła się na targach zoologicznych PET FAIR w Łodzi. Informujemy, że akcja Wielkie Rabatowanie będzie gościć również na łamach kwartalnika PET MAGAZYN. Tutaj producenci oprócz prezentacji swojej oferty produktowej będą przekonywać i zachęcać do zakupu swoich produktów rabatami i promocjami cenowymi.

Promocje cenowe, to jeden z elementów marketingu, który intensyfikuje sprzedaż pozwalając również zaistnieć nowemu produktowi w świadomości kupujących. PET MAGAZYN to informator produktowy, którego celem jest informacja o produktach i promocjach z nimi związanymi. To kolejne narzędzie pozwalające uczestnikom rynku zoologicznego zwrócić uwagę na produkt, markę i producenta.

Dobrze ulokowana reklama to dobrze zainwestowane pieniądze! PET MAGAZYN w połączeniu z aplikacją mobilną NAVIPET, informatorem branżowym Pet Biznes (www.petbiznes.pl) tworzą Zintegrowaną Platformę Komunikacji Marketingowej. To idealne miejsce do prowadzenia działań reklamowych oraz wizerunkowo-promocyjnych, których celem jest intensyfikacja sprzedaży swoich produktów oraz budowanie rozgłosu na płaszczyźnie: producent – produkt – odbiorca.